Solární pakety s nádobou

PROTHERM
Oblíbenosti Hodnocení Ceny Ceny
Solární pakety s nádobou

Solární pakety s nádobou pro ohřev a akumulaci TUV. Všichni určitě uznají, že v dnešní době se všichni snaží šetřit, kde to jde. Ušetřit za energie je tedy jednou z hlavních možností. Pořízením solárních paketů s nádobou tento problém snadno vyřešíte. Pro fungování je třeba pouze alternativního zdroje, kterým je sluneční energie a je k dispozici téměř neustále. Navíc je zcela zdarma, tak proč tuto možnost nevyužít?

Solární pakety fungují tak, že sluneční energie se přenáší do teplonosné látky a ta pak dokáže vyhřívat vodu do bazénu, do domácnosti atd. Solární pakety mají široké využití a obsahují solární kolektory, stanici, regulaci a také zásobník teplé vody. U všech námi nabízených produktů si buďte jisti, že jsou odzkoušené, kvalitní a spolehlivé. Při výběru si můžete také vybrat, na jakou střechu budete solární paket montovat. Zda na plochou, šikmou, nebo rovnou střechu, či přímo do střechy.

Při výběru je třeba brát v úvahu spoustu věcí, od kterých se odvíjí konkrétní druh solárního paketu. Pokud si nebude jisti, který je pro Vás vhodný, kontaktujte nás! Máme profesionální zaměstnance, kteří Vám ochotně poradí a pomohou s výběrem. Specializujeme se na značky PROTHERM a ŽDB GROUP a.s.

© 2004 - 2021 Kamody s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.