Kuchyně

Středobodem každého domu je kuchyně. Každý z nás v ní stráví velkou část dne přípravou jídel a jejich konzumací. Proto je důležité, aby hezky vypadala a byla funkční. Letošním trendem je černá a šedá. Komu se černá nelíbí, tak další možností je kombinace šedé barvy a dalších pestrých barev. Když už víme, jakým směrem se budeme ubírat, tak můžeme začít vybírat dřez a dřezovou baterii. V sortimentu máme kruhové, čtvercové i atypické dřezy z granitu, oceli a dalších materiálů. Pro ulehčení nabízíme kuchyňské sety, ve kterých jsou barevně sladěné dřezy, baterky a případně odsavače par. Odsavače, nebo-li digestoře jsou nezbytným doplňkem do každé kuchyně. Mají spousty variant a provedení. Rádi Vám poradíme s výběrem na naší lince nebo chatu.

Nabízíme také praktické pomocníky nejen do kuchyně jako jsou sortery (na třídený odpad), odkapové misky, koše na nádobí, přípravné desky a to v provedení z různých hygienických materiálů. Doporučujeme oblíbené drtiče odpadu, které jsou ekologickým nástrojem na likvidaci běžného kuchyňského odpadu. Pro úklid tu máme čistící prostředky s jejich dávkovači.

Zápasíte-li s místem, tak nám trh nabízí minikuchyně. Jedná se sestavy, které dávají dohromady několik funkcí a šetří tím místo v kuchyni. Tyto sestavy se hodí nejen do garsonek, ale i do kanceláří, hotelů, penzionů a menších chat.

Ať už si z naší nabídky vyberete cokoliv, zaručujeme Vám kvalitní produkt, rychlou dostupnost a nízkou cenuMáme pro Vás desítky tisíc položek, z nichž velkou část máme skladem a ihned k dodání. Přední značky trhu, které dodáváme jsou FRANKEBLANCO, ALVEUS a další. Zajistíme veškerý předprodejní i poprodejní servis.

Zobrazit více >>>
FRANKE
BLANCO
ALVEUS
FERRO
NOVASERVIS

Cena

700 21200

Výrobci

Další

Materiál

       

Typ montáže

 

Hloubka vaničky

       

Automatické ovládání výpusti

   

Délka dřezu

Další            

Šířka dřezu

   

Varianta

       

Barva

Další                                                                                                  

Barva

 

Termostatická

 

Design

 

Povrchová úprava

 

Ovládání

 

Umístění

 

Koncovka baterie

     

Raménko, výtok

 

Povrchová úprava

       

Montážní šířka

     

Šířka

         

Hloubka

       

Průměr odtahu

   

spodní skříňka šířka

 

Výsuv sorteru

 

Kategorie zboží

 

Rozměr

         

Struktura povrchu

     

Způsob instalace