Dřezy

Nabízíme Vám širokou nabídku dřezů pouze od ověřených a kvalitních výrobců ALVEUS, BLANCO, FRANKE. V našem e-shopu naleznete dřezy celoplošné, jednodřezyjednodřezy s odkapem  jednodřezy s vaničkou, jednodřezy s vaničkou a odkapem i dvoudřezy, dvoudřezy s odkapem, rohové dřezy a  příslušenství. Dále si pak můžete vybrat dřez z různých materiálů.

Nejběžnějším a také cenově nejdostupnější jsou dřezy nerezové. Vyrábí se většinou v několika povrchových úpravách, jako je: lesklý nerez, matný nerez nebo profilovaný. Výhodou je odolnost proti prasknutí, lehké čištění a cenová dostupnost.

Dnes jsou stále oblíbenější granitové dřezy, které mají moderní poutavý design a současně mnoho výhod a to například: odolnost vůči vysokým teplotám, poškrábání, odření nebo usazování nečistot. Dalším plusem je i to, že je možnost vybrat si barvu dřezu z poměrně široké škály barev.

Skleněné dřezy spolu s propracovaným designem působí moderně a nadčasově. Když k tomu přičtete, že si můžete vybrat z mnoha nabízených barev, získáte jedinečný vzhled pro Vaši kuchyň.

Dřezy tectonitové mají skvělé praktické vlastnosti, protože jsou vysoce odolné proti opotřebení a pevné. To vše díky speciálnímu povrchu s příměsí skelných vláken.

Posledním nabízeným materiálem jsou dřezy keramické. Oblíbené jsou především v moderních stylových kuchyních. K výběru jsou většinou v lesklé nebo matné variantě. Jsou odolné vůči vysokým teplotám, hygienické a mají dlouhou životnost.

Zobrazit více >>>
FRANKE
BLANCO
ALVEUS
TEKA
FERRO

Cena

700 11400

Výrobci

Další

Materiál

       

Hloubka vaničky

       

Automatické ovládání výpusti

   

Délka dřezu

Další            

Šířka dřezu

   

Varianta

       

Barva

Další                                                                                                  

Šířka

         

Hloubka

       

Kategorie zboží

 

Rozměr

         

Struktura povrchu

     

Způsob instalace