Kuchyně

Středobodem každého domu je kuchyně. Každý z nás v ní stráví velkou část dne přípravou jídel a jejich konzumací. Proto je důležité, aby hezky vypadala a byla funkční. Letošním trendem je černá a šedá. Komu se černá nelíbí, tak další možností je kombinace šedé barvy a dalších pestrých barev. Když už víme, jakým směrem se budeme ubírat, tak můžeme začít vybírat dřez a dřezovou baterii. V sortimentu máme kruhové, čtvercové i atypické dřezy z granitu, oceli a dalších materiálů. Pro ulehčení nabízíme kuchyňské sety, ve kterých jsou barevně sladěné dřezy, baterky a případně odsavače par. Odsavače, nebo-li digestoře jsou nezbytným doplňkem do každé kuchyně. Mají spousty variant a provedení. Rádi Vám poradíme s výběrem na naší lince nebo chatu.

Nabízíme také praktické pomocníky nejen do kuchyně jako jsou sortery (na třídený odpad), odkapové misky, koše na nádobí, přípravné desky a to v provedení z různých hygienických materiálů. Doporučujeme oblíbené drtiče odpadu, které jsou ekologickým nástrojem na likvidaci běžného kuchyňského odpadu. Pro úklid tu máme čistící prostředky s jejich dávkovači.

Zápasíte-li s místem, tak nám trh nabízí minikuchyně. Jedná se sestavy, které dávají dohromady několik funkcí a šetří tím místo v kuchyni. Tyto sestavy se hodí nejen do garsonek, ale i do kanceláří, hotelů, penzionů a menších chat.

Ať už si z naší nabídky vyberete cokoliv, zaručujeme Vám kvalitní produkt, rychlou dostupnost a nízkou cenuMáme pro Vás desítky tisíc položek, z nichž velkou část máme skladem a ihned k dodání. Přední značky trhu, které dodáváme jsou FRANKEBLANCO, ALVEUS a další. Zajistíme veškerý předprodejní i poprodejní servis.

Zobrazit více >>>
BLANCO
FRANKE
ALVEUS
NORMA
TEKA

Cena

0 30300

Výrobci

Další

Materiál

         

Hloubka vaničky

       

Automatické ovládání výpusti

   

Délka dřezu

Další            

Šířka dřezu

   

Varianta

       

Barva

Další                                          

Indikátor stavu baterie

 

Rozteč přívodu vody

   

Barva

Další                                

Termostatická

 

Design

   

Povrchová úprava

       

Ovládání

 

Umístění

     

Koncovka baterie

       

Raménko, výtok

   

Beztlaková

   

Baterie s filtrační funkcí

   

Šířka

Další                                

Hloubka

Další                      

Výkon

 

spodní skříňka šířka

 

Výsuv sorteru

 

Kategorie zboží

   

Rozměr

Další                

Struktura povrchu

       

Způsob instalace

   

Série