Vážení zákazníci, díky velkému zájmu dochází ke zpoždění expedice o 3-4 dny.
Z důvodu velkého počtu objednávek neprovádíme žádné změny v již uskutečněných objednávkách. Děkujeme za pochopení.

Kuchyně

Středobodem každého domu je kuchyně. Každý z nás v ní stráví velkou část dne přípravou jídel a jejich konzumací. Proto je důležité, aby hezky vypadala a byla funkční. Letošním trendem je černá a šedá. Komu se černá nelíbí, tak další možností je kombinace šedé barvy a dalších pestrých barev. Když už víme, jakým směrem se budeme ubírat, tak můžeme začít vybírat dřez a dřezovou baterii. V sortimentu máme kruhové, čtvercové i atypické dřezy z granitu, oceli a dalších materiálů. Pro ulehčení nabízíme kuchyňské sety, ve kterých jsou barevně sladěné dřezy, baterky a případně odsavače par. Odsavače, nebo-li digestoře jsou nezbytným doplňkem do každé kuchyně. Mají spousty variant a provedení. Rádi Vám poradíme s výběrem na naší lince nebo chatu.

Nabízíme také praktické pomocníky nejen do kuchyně jako jsou sortery (na třídený odpad), odkapové misky, koše na nádobí, přípravné desky a to v provedení z různých hygienických materiálů. Doporučujeme oblíbené drtiče odpadu, které jsou ekologickým nástrojem na likvidaci běžného kuchyňského odpadu. Pro úklid tu máme čistící prostředky s jejich dávkovači.

Zápasíte-li s místem, tak nám trh nabízí minikuchyně. Jedná se sestavy, které dávají dohromady několik funkcí a šetří tím místo v kuchyni. Tyto sestavy se hodí nejen do garsonek, ale i do kanceláří, hotelů, penzionů a menších chat.

Ať už si z naší nabídky vyberete cokoliv, zaručujeme Vám kvalitní produkt, rychlou dostupnost a nízkou cenuMáme pro Vás desítky tisíc položek, z nichž velkou část máme skladem a ihned k dodání. Přední značky trhu, které dodáváme jsou FRANKEBLANCO, ALVEUS a další. Zajistíme veškerý předprodejní i poprodejní servis.

Zobrazit více >>>
BLANCO
FRANKE
ALVEUS
NOVASERVIS
TEKA

Cena

0 30300

Výrobci

Další

Materiál

         

Hloubka vaničky

         

Automatické ovládání výpusti

   

Délka dřezu

         

Šířka dřezu

   

Varianta

         

Barva

Další                                      

Rozteč přívodu vody

   

Barva

Další                          

Termostatická

 

Design

   

Povrchová úprava

     

Ovládání

 

Umístění

   

Koncovka baterie

       

Raménko, výtok

 

Beztlaková

   

Baterie s filtrační funkcí

   

Povrchová úprava

 

Montážní šířka

 

Šířka

Další                              

Hloubka

Další                  

Výkon

 

Průměr odtahu

 

Barva

   

spodní skříňka šířka

 

Kategorie zboží

   

Rozměr

Další                

Struktura povrchu

         

Způsob instalace

   

Série

 

Barva