DeWALT DCE089D1G18 Laser samonivelační kříž, 3x 360° zelený paprsek (1x2,0Ah/18V/12V)
Sleva 25%
Doprava zdarma
• DEWALT DCE089D1G18 MULTI KIT - sada s křížovým zeleným laserem 18V, 3x360 stupňů První křížový laser DEWALT kompatibilní s 18V a 12V XR ... Zobrazit celý popis »
včetně DPH
Množství:   Porovnat
Výrobce: DEWALT
Záruka: 3 roky
Kód / Model: DCE089D1G18-QW
Váha: 4,55 kg
Cena dopravy
Cena dopravy je počítána automaticky dle váhy a typu přepravy.
Tento výrobek zasíláme touto přepravou:
Pečlivě vybrané příslušenství
Podobné produkty
Popis
DEWALT DCE089D1G18 MULTI KIT - sada s křížovým zeleným laserem 18V, 3x360 stupňů
První křížový laser DEWALT kompatibilní s 18V a 12V XR bateriemi.
Unikátní jemné nastavení umožňuje uživateli rychle a přesně nastavit svislé paprsky pro lepší přesnost a produktivitu. Se zeleným paprskem pro lepší viditelnost, přesností +/- 3 mm na 10 metrů a gumovým tvarovaným krytem s hodnocením IP54 pro nejnáročnější pracoviště.
NEJVYŠŠÍ KOMPATIBILITA
• Kompatibilní se všemi 18V a 12V XR bateriemi, které fungují se všemi vašimi elektrickými nástroji a nabíječkami XR, což vám umožní snadné přepínání mezi aplikacemi na staveništi. Baterie 12V 2Ah poskytuje konstantní výdrž až 10 hodin nebo pro prodlouženou výdrž používá 18V 5Ah baterii.
PŘESNÝ
• Samonivelační a přesný na 3 mm na 10 metrů. Unikátní jemné nastavení umožňuje uživateli rychle a přesně nastavit svislé paprsky pro lepší přesnost a produktivitu.
VYNIKAJÍCÍ VIDITELNOST
• Tato laserová souprava je kompatibilní s 12V a 18V bateriemi, což znamená, že můžete použít kteroukoli z těchto baterií.
• S přesností +/- 3 mm na 10 metrů nabízí uživateli profesionální využití.
• Díky kyvadlovému zámku se zabrání poškození přístroje
• Trvalý pulzní režim
• Robustní pogumovaný protiskluzový povrch
• Pracovní dosah 35 m (50 m s detektorem)
Oblasti použití
Technické údaje
• Bluetooth: ano
• Možnost připojení stativu: ano
• Typ akumulátoru: Li-Ion
• Typ laseru: 2
• Barva paprsku: Zelená
• Ochrana proti prachu a stříkající vodě: IP54
• Max. pracovní dosah: 50 m
• Napětí akumulátoru: 12-18 V
• Pracovní dosah: 35 m
• Stativový závit: 1/4 a 5/8 "
Rozsah dodávky
• 1 x Křížový laser Dewalt DCE089D1G18 12V/18V
• 1 x Nabíječka DCB107
• 1 x Laserový cíl
• 1 x Držák pro montáž na zeď
• 1 x Box kompatibilní s TSTAK
• 1 x Akumulátor 18V 2Ah
ILUSTRAČNÍ FOTO
Prodlužte si záruku s MYDEWALT
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Specifikace
Parametry
Pracovní rozsah 50 m s příjmačem
Rozsah nivelace ±4°
Přesnost měření ± 0,3 mm/m
Projekce 3 čáry
Laserová dioda 530 nm
Třída laseru 2
Stativový závit 5/8", 1/4"
Zdroj napájení 18 V, 12 V