Vážení zákazníci, díky velkému zájmu dochází ke zpoždění expedice o 3-4 dny.
Z důvodu velkého počtu objednávek neprovádíme žádné změny v již uskutečněných objednávkách. Děkujeme za pochopení.

Ohřívače vody a bojlery

Ohřívače vody a bojlery od výrobců ARISTON, CLAGE, DRAŽICE, JUNKERS, TATRAMAT, REGULUS aj. Náš sortiment zahrnuje veškeré typy ohřívačů a bojlerů a jsou rozdělené v jednotlivých kategoriích. Ohřívače vody mohou ohřívat vodu v zásobníku, nebo ji ohřívat až při průtoku. Je na Vás jestli dáte přednost ohřívači stacionárnímu nebo závěsnému.

V našem sortimentu máme elektrické ohřivače, elektrické zásobníkové ohřívačeelektrické průtokové ohřívače, které využívají k ohřevu elektrickou spirálu, kombinované, nepřímotopné, hodící se každému, kdo chce ušetřit za energii spotřebovanou k jejich provozu. Existují také ohřívače plynové, plynové zásobníkové ohřívače a solární, které jsou ohleduplné k životnímu prostředí, jelikož k fungování potřebují pouze sluneční záření a nevytvářejí tak žádné odpadní látky. Dále nabízíme ohřívače s tepelným čerpadlem a ohřívače vody s baterií. V neposlední řadě máme akumulační nádrže, izolace k nádržím a různá příslušenství k ohřívačům a elektrická topná tělesa.

Pokud si nebudete vědět rady, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi odpovíme. Máme dlouholeté zkušenosti a odborný personál, který Vám je k dispozici. U nás najdete kvalitní zboží za bezkonkurenční ceny!

 

Zobrazit více >>>
ARISTON
DRAŽICE
TATRAMAT
STIEBEL ELTRON
CLAGE

Cena

2500 12900

Výrobci

Další

Montáž

     

Krytí IP

     

Výkon

       

Objem

         

Energetická třída

     

Zdroj napájení

   

Druh ohřívače

   

Typ ohřevu

   

Typ

 

Materiál nádoby

       

S baterií

 

Řízení

 

Výkon výměníku